Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 13KM554002
Kód výrobce: R-B-CE-TP
Výrobce: KM Beta a.s.

KMB Rota briliant černá taška půlená

KMB ROTA BRILIANT TAŠKA PŮLENÁ ČERNÁ. U sedlových střech, kde jsou tašky okrajové, je při určité délce hřebene potřeba poloviční modul krycí šířky, k tomu je určena taška půlená.
Není skladem
Cena s DPH:81 Kč
Cena bez DPH:67 Kč
(67 Kč bez DPH/ks)

U sedlových střech, kde jsou tašky okrajové, je při určité délce hřebene potřeba poloviční modul krycí šířky, k tomu je určena taška půlená.
Její využití je vhodné zvláště při krytí nároží, úžlabí, také kolem střešních oken a jiných prostupujících konstrukcí střešním pláštěm (komíny, vikýře apod.). Taška půlená se vyrábí v modifikacích – základní, pultová, okrajová levá a pravá.
Dále se také používá pro doplnění vazby základních tašek u štítových hran v případě, kdy nejsou použity okrajové tašky půlené.
 

KMB ROTA

Střešní tašky od KM Beta a.s. jsou vyráběny z jemnozrnného probarveného betonu osvědčenými technologiemi, které zajišťují jejich prvotřídní kvalitu. Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i její vysoká mrazuvzdornost. Proto můžeme garantovat 50letou záruku na funkční vlastnosti střešní krytiny, včetně betonových doplňků.

Střešní krytina KMB ROTA
KMB ROTA je hladká rovná taška, která se klade výhradně na vazbu. Od běžných rozměrů betonových střešních krytin se odlišuje prodlouženým formátem, který umožňuje rychlejší pokládku (8 ks/m2) a menší počet spár ve střeše při srovnatelné hmotnosti (50,4 kg/m2). Používá se pro krytí šikmých střech od 15° do 90°.

Povrchová úprava
Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

PRIMA – zvýšená odolnost a vysoký lesk díky vylepšené konstrukci z mikrobetonu a dvojitého lesklého akrylátového nástřiku. Hladkost povrchové úpravy výrazně omezuje usazování nečistot (prachu, mechu apod.), a tím přispívá k dlouhodobému vzhledu krásné nové střechy a současně také zvyšuje pevnost krytiny, a ještě více tak zvyšuje její životnost.

BRILIANT – lesklý povrch úpravou speciálního dvojitého nástřiku s leskem. Střecha působí výrazněji než matné odstíny a neudělá ostudu žádné stavbě.

 

Rozměry dך×tl 496×180×25 mm
Spotřeba 2,5 ks/m2
Sklon střechy 15–90°
Bezpečný sklon krytiny 25°
Hmotnost 3,6 kg/ks
Vzdálenost latí 396–416 mm
Krycí šířka tašek 150 mm
Minimální profil latí 40/60 mm
Počet ks na paletě 160 ks

Technické parametry

Váha 3.25 kg
Barva střešní krytiny Černá
Povrchová úprava střešní krytiny Lesklá
Model střešní krytiny Rota

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce