Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 13KM574005
Kód výrobce: R-P-CE-TOLP
Výrobce: KM Beta a.s.

KMB Rota prima černá taška okrajová levá půlená

KMB ROTA PRIMA TAŠKA OKRAJOVÁ LEVÁ PŮLENÁ ČERNÁ. Ukončuje střechu u levé štítové hrany a nahrazuje tak složité klempířské oplechování a zároveň eliminuje práce při jeho nezbytné údržbě a opravách.
Není skladem
Cena s DPH:357 Kč
Cena bez DPH:295 Kč
(295 Kč bez DPH/ks)
Ukončuje střechu u levé štítové hrany a nahrazuje tak složité klempířské oplechování a zároveň eliminuje práce při jeho nezbytné údržbě a opravách.
Každá okrajová taška musí být přichycena pozinkovaným vrutem přes předražený otvor.
Taška okrajová se vyrábí jako pravá a levá s bočním okrajem, který je opatřen výřezem pro vzájemné překrytí a posun podle sklonu střechy.
Okrajové tašky se mohou použít buď samostatně (doplněné pro vazbu taškou půlenou ), nebo v kombinaci s taškou okrajovou půlenou pro dodržení skladby tašek na vazbu.
Taška okrajová nemůže být použita pro rozteč latí menší než 396 mm. Výhodnost použití okrajových tašek spočívá mj. v tom, že není nutné oplechování štítových hran. Montáž je jednoduchá a životnost stejná jako u základní tašky.
Při použití okrajových tašek je bezpodmínečně nutné, aby okapové a štítové hrany střechy svíraly pravý úhel.
 

KMB ROTA

Střešní tašky od KM Beta a.s. jsou vyráběny z jemnozrnného probarveného betonu osvědčenými technologiemi, které zajišťují jejich prvotřídní kvalitu. Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i její vysoká mrazuvzdornost. Proto můžeme garantovat 50letou záruku na funkční vlastnosti střešní krytiny, včetně betonových doplňků.
Střešní krytina KMB ROTA
KMB ROTA je hladká rovná taška, která se klade výhradně na vazbu. Od běžných rozměrů betonových střešních krytin se odlišuje prodlouženým formátem, který umožňuje rychlejší pokládku (8 ks/m2) a menší počet spár ve střeše při srovnatelné hmotnosti (50,4 kg/m2). Používá se pro krytí šikmých střech od 15° do 90°.

Povrchová úprava
Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.
PRIMA – zvýšená odolnost a vysoký lesk díky vylepšené konstrukci z mikrobetonu a dvojitého lesklého akrylátového nástřiku. Hladkost povrchové úpravy výrazně omezuje usazování nečistot (prachu, mechu apod.), a tím přispívá k dlouhodobému vzhledu krásné nové střechy a současně také zvyšuje pevnost krytiny, a ještě více tak zvyšuje její životnost.
BRILIANT – lesklý povrch úpravou speciálního dvojitého nástřiku s leskem. Střecha působí výrazněji než matné odstíny a neudělá ostudu žádné stavbě.
 
Rozměry dך×tl 496×180×25 mm
Spotřeba 2,5 ks/m2
Sklon střechy 15–90°
Bezpečný sklon krytiny 25°
Hmotnost 4,78 kg/ks
Vzdálenost latí 396–416 mm
Krycí šířka tašek 180 mm
Minimální profil latí 40/60 mm
Počet ks na paletě 48 ks

Technické parametry

Váha 4.9 kg
Barva střešní krytiny Černá
Povrchová úprava střešní krytiny Extra lesklá
Model střešní krytiny Rota

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce