Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000

Betonovou nebo keramickou tašku?

Nadum.cz — Stavební e-shop
Betonovou nebo keramickou tašku?
Na trhu se střešními krytinami existuje široká nabídka materiálů, které lze použít na rekonstrukci staré střechy či pokrytí nové. Nejčastějším druhem krytinou v našich zeměpisných šířkách je skládaná krytina neboli střešní tašky. Jaké druhy známe?

Betonové tašky
Betonové tašky jsou vyráběny z přírodních zdrojů (cementu, písku, vody a oxidů železa). Jejich největším benefitem jsou tvarová stálost, mrazuvzdornost a extrémní pevnost, která se s postupujícím časem ještě zvyšuje. Navíc mají betonové tašky životnost 50 let i více. Široká paleta profilů, barev a povrchových úprav uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Navíc spousta výrobců nabízí celý střešní systém, který vyřeší každý střešní detail. Krytinu doplňují střešní doplňky a příslušenství zcela kompatibilní ve funkci, vzhledu a barvě např. Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC.

Keramické, pálené tašky
Pálené tašky představují tradiční krytinu. Vyrábí se z kvalitní hlíny, jejíž barevnost je pro každé naleziště specifická. Suroviny pro výrobu keramických tašek jsou čistě přírodního původu. Pálené tašky vynikají svou odolností, barevnou stálostí i velmi dlouhou životností. V případě tašek BMI BRAMAC i tvarovou přesností a vysokou kvalitou, neboť jsou vyráběny v německých výrobních závodech. Rozmanitá nabídka povrchových úprav od režné po vysoce lesklou glazuru, velký výběr barev a tvarů dává možnost vyhovět všem požadavkům zákazníků. I pálené tašky doplňuje množství sladěných doplňků a příslušenství. Podobně jako u betonových tašek je na kvalitu pálených tašek poskytována záruka několik desítek let. Keramická, pálená krytina dodává domovu pocit přírodního tepla a klasického šarmu.
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce