Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 7FA609120050
Kód výrobce: 80DA35
Výrobce: FAKRO CZECH s.r.o.

Fakro SFZ 550

Tubusový světlovod s ohebným hliníkovým tubusem s lemováním pro profilované střešní krytiny. (Lemování je součástí světlovodu)
Není skladem
Doba dodání: 15 - 18 dní
Cena s DPH:9 995 Kč
Cena bez DPH:8 260 Kč
(8 260 Kč bez DPH/ks)
Fakro SFZ o průměru 550 mm s ohebným světlovodným tubusem do profilované střešní krytiny.
 
  • Pevný světlovodný tubus je z hliníkového plechu. Vnitřek tubusu potažený superreflexním povlakem na bázi stříbra s indexem odrazivosti světla více než 98 % (nové zrcadlo odráží 90-95 % světla). Minimální ztráty světelné propustnosti umožňují použít světlovod SR_ s délkou až 12 m. Během montáže není třeba zkracovat prvky světlovodného tubusu, protože je sestaven na principu teleskopu - jednotlivé díly se zasouvají do sebe.

  • Koleno - dvě kolena SRK, určena k zalomení světlovodného tubusu, každý v rozsahu 0–45°. Pro světlovody o průměru 550 mm dostupné jako volitelný díl.

  • Střešní část je složena z impregnovaného dřevěného rámu, lemování a hliníkového rámu, do kterého je vlepené tvrzené sklo tloušťky 4 mm. Do rámového profilu je zevnitř namontován prvek umožňující spojení se světlovodným tubusem. Je vyroben z hliníkového plechu nebo speciálního organického skla (verze s dodatečným prosvětlením -L). Součástí střešní části světlovodu je integrované těsnicí lemování (podle druhu a výšky profilu krytiny). Celek je vyveden v barvě RAL 7022 (stínová šedá), která ideálně ladí s běžnými odstíny střešních krytin.

  • Stropní část kruhového tvaru sestává z plastového stropního rámu a krytky bílé barvy, obsahuje prvek rozptylující světlo - difuzér z akrylátového skla. Nová konstrukce umožňuje instalaci osvětlovací lampičky SLO ze strany místnosti.
Montáž:
https://www.nadum.cz/out/pictures/wysiwigpro/SF_FAKRO.pdf
 

Technické parametry

Průměr tubusu 55 cm
Max. výška krytiny profilovaná 45 mm

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce