Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 13KM341048
Kód výrobce: B-P-CI-TOT
Výrobce: KM Beta a.s.

KMB Beta prima cihlová taška pro turbokotel

KMB BETA PRIMA TAŠKA ODKOUŘENÍ TURBOKOTLE CIHLOVÁ. Taška odkouření turbokotle, je prostupový prvek střešního systému KMB Beta pro vertikální odtah plynových nástěnných kotlů.
Není skladem
Cena s DPH:2 023 Kč
Cena bez DPH:1 672 Kč
(1 672 Kč bez DPH/ks)
Taška odkouření turbokotle, je prostupový prvek střešního systému KMB Beta pro vertikální odtah plynových nástěnných kotlů.

Taška se skládá z betonového základu ve tvaru základní tašky s betonovým límcem. Vrchní část je tvořena plastovým pohyblivým kloubem, skrz který se vede komín od turbokotle.
Podle umístění ve střeše musí být taška odkouření turbokotle chráněna před nekontrolovaným sesuvem namrzlé sněhové vrstvy, která by ji mohla poškodit. Ochrana se provádí dostatečným rozmístěním protisněhových zábran nad tašku odkouření turbokotle
Doporučujeme tašku odkouření turbokotle kotvit dvěma vruty z důvodu ochrany při posunu sněhu na střeše.

Střešní krytina KMB BETA
KMB BETA je betonová střešní krytina s charakteristickým profilem. Díky svým estetickým a funkčním vlastnostem je nejžádanější a nejpoužívanější taškou na trhu. KMB BETA je elegantní, a přitom vysoce účelná. Používá se pro krytí šikmých střech od 12° do 90° při spotřebě 10 ks/m2.

Povrchová úprava
Tašky jsou vyráběny v sedmi barevných odstínech a třech povrchových úpravách. Můžete si tak vybrat čistě podle svého vkusu nebo charakteru vaší stavby. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

PRIMA – zvýšená odolnost a vysoký lesk díky vylepšené konstrukci z mikrobetonu a dvojitého lesklého akrylátového nástřiku. Hladkost povrchové úpravy výrazně omezuje usazování nečistot (prachu, mechu apod.), a tím přispívá k dlouhodobému vzhledu krásné nové střechy a současně také zvyšuje pevnost krytiny, a ještě více tak zvyšuje její životnost.

BRILIANT – lesklý povrch úpravou speciálního dvojitého nástřiku s leskem. Střecha působí výrazněji než matné odstíny a neudělá ostudu žádné stavbě.

ELEGANT – matný povrch s úpravou dvojitého akrylátového nástřiku. Svým vzhledem dobře zapadne zejména do tradiční zástavby.
Rozměry dך×tl 420×331×12 mm
Spotřeba 1 ks/m2
Sklon střechy 22–40°
Bezpečný sklon krytiny 22°
Hmotnost 5,5 kg/ks
Plastový kloub ø 125 mm
Vzdálenost latí 320–340 mm
Krycí šířka 301 mm

Technické parametry

Váha 5.5 kg
Povrchová úprava střešní krytiny Extra lesklá
Model střešní krytiny Beta
Barva střešní krytiny Cihlová

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce