Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 2812427
EAN: 4003412146867
Výrobce: Gutta

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra - bílá 7000 x 980

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra - bílá - Revoluční model dutinkové polykarbonátové desky 16 mm, určený pro silné tepelně izolované zasklení stěn a střech. Inovativní design a funkčnost zaručí vyjímečné vlastnosti a vzhled vaší pergoly.
Skladem u dodavatele
Doba dodání: 5 - 10 dní
Balení obsahuje 6.86 m2.
Cena s DPH:10 009 Kč
Cena bez DPH:8 273 Kč
(1 206 Kč bez DPH/m2)

Revoluční a krásné polykarbonátové desky Guttagliss Zebra se zvýšeným tepelným odporem a výjimečnou pevností. Tyto polykarbonátové desky jsou tužší a odolnější proti nárazu. Jejich inovativní povrch a zbarvení zaručuje efektivní snížení teploty v zakrytém prostoru a nádherný moderní vzhled každé konstrukce.  Praktická šířka desky (980 mm) a zatavené, pevné okraje jí předurčují k použití na moderní, designové stavby, kde zaručí vysokou pevnost a životnost.

 

 

 

Polykarbonátové desky Guttagliss Zebra vyrábíme ve dvou barevných odstínech (antracit / bílá). 

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra antracit Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra bílá

Vylepšená polykarbonátová deska v novém designu

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra

Hledáte moderní zastřešení terasy, které vypadá skvěle a originálně? Pak jsou tu pro vás nové polykarbonátové desky Guttagliss Zebra! Elegantní a originální design se snoubí s kvalitním zpracováním a odolností.

Naše nová polykarbonátová deska Guttagliss ZEBRA toho prostě umí víc. Prosvětlete si terasu, ale zároveň odpočívejte v příjemném stínu. Vaše krásná, moderní terasa nabude originálního vzhledu, při zachování vynikajících technických vlastností desek. Pruhovaný design v perfektní kombinaci s vysoce kvalitním, čirým polykarbonátem zajistí během okamžiku vaší zimní zahradě, pergole či terase výjimečný vzhled. 

Na polykarbonátové desky Guttagliss Zebra je poskytována záruka 10 let.

Výjimečná a originální průhlednost

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra bílá Polykarbonátová deska Guttagliss ZEBRA je skutečným trendem pro krásné terasy. Pět úrovní materiálu a dva pruhy různých šířek vytvářejí jedinečný efekt. Když chcete, můžete vidět skrz, ale můžete také zůstat skryti. Co se děje za deskou, lze jen hádat. Takto můžete vytvořit svůj soukromý koutek pro relaxaxi a odpočinek. Barvy a světlo se krásně rozptýlí díky originálnímu povrchu - otravné odlesky jsou minulostí. Ve srovnání s jednobarevnými opálovými polykarbonátovými deskami působí Guttagliss ZEBRA světleji, dodává místu svěží nádech a vypadá skvěle. Vaši polykarbonátovou desku Guttagliss ZEBRA si zamilujete!

 

Vynikající stínění

Díky oboustranné UV ochraně, může být polykarbonátová deska Guttagliss Zebra na střechu instalována úzkými nebo širokými pruhy směřujícími ke slunci. Pro ideální zastínění ovšem doporučujeme pokládat široké pruhy "ven". Tímto způsobem se vertikální paprsky slunce odrazí a propuštěny jsou pouze paprsky šikmé. Kromě zajímavého vzhledu tak vzniká i efektní stínění.

Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra - propustnost světla

Polykarbonátové desky je možné individuálně krátit, tento požadavek stačí připsat do poznámky objednávky (doba dodání se prodlužuje cca o 2-3 dny).

Upozornění: Při zadávání objednávek, u kterých bude mít zákazník v poznámce dopsán přesný rozměr řezu, je podmínkou platba předem bankovním převodem. Osobní odběr individuálně formátovaných desek je možný pouze na skladě v Lotouši.
Polykarbonátová deska Guttagliss Zebra  
materiál polykarbonát typu Longlife
délka 2,0; 2,5; 3,0; 3,5; 4,0; 4,5; 5,0; 6,0; 7,0 m
šířka 0,98 m
tloušťka 16 mm
plošná hmotnost 2700 g/m2
součinitel prostupu tepla U 2,5 W / m2K
UV ochrana ano (oboustranná)
individuální řezy na míru ano
odolnost proti krupobití vysoká
barva bílá

Technické parametry polykarbonátové desky Guttagliss Zebra

Příprava konstrukce

Před pokládkou dutinkových desek doporučujeme připravit nosnou dřevěnou konstrukci. Krokve musí být kvůli montáži široké min. 60 mm (doporučejeme 80 mm). Kontralatě mohou být menší, musejí však být zapuštěny do krokví. Ideální osová vzdálenost středových krokví je 1060 mm, krajních krokví 1000 mm, abyste předešli různým zkracováním desek. Polykarbonátové desky jsou vyráběny v šířce 2100 mm. Krokve i kontralatě musí tvořit rovinu tak, aby dutinkové desky byly podloženy na všech stranách. Sklon střechy musí být min. 7° (125 mm/m), aby byl zajištěn odtok dešťové vody a spolehlivost těsnění včetně samočistícího efektu desek dešťovou vodou. Barva konstrukce s ohledem na teplotní stálost polykarbonátu (krátkodobě -40 až +115 °C) nemusí být nutně světlé barvy.

Montáž

Před instalací desek uzavřete otevřené konce komůrek, aby nedocházelo k vnikání prachu a nečistot. Horní i spodní stranu desky utěsněte ventilační páskou. Na krokve i kontralatě použijte podkladní pěnovou pásku. Dutinkové desky se zpracovávají včetně ochranné fólie. Při pokládce se orientace dutinek situuje vždy ve směru spádu, z důvodu možného odtoku vody po spádu k ventilační pásce. Mezi jednotlivými deskami je nutné dodržet dilatační mezeru min. 20 mm, kterou přikryjeme přítlačnou lištou Guttaprofil ALU-Top s pryžovým těsněním, které na koncích lišt uzavřeme koncovkami přítlačných lišt. Kotvení provádějte nerezovými vruty V2A po 330 mm uprostřed přítlačných lišt. Pokud budete vrtat do polykarbonátových desek, vrtejte otvory o 2-3 mm větší než je průměr šroubů. Pro vrtání lze použít ocelové vrtáky nebo kónický vrták HSS.

Řezání polykarbonátových desek lze provádět vhodnými nástroji, tj. okružní pila s více-zubým kotoučem na plasty nejlépe s vodící lištou nebo odlamovací nůž (desky do tloušťky 10 mm). Případné piliny vniklé do komůrek lze odstranit stlačeným vzduchem (kompresor, výfuková strana vysavače). UV ochrana je vždy z popsané strany desky.

Po instalaci desek sejměte co nejdříve zbytky ochranné fólie. Přesahy desek mohou být max. 100 mm přes okraj krokve. Po přichycení desek přiložte ukončovací lišty Guttaprofil ALU-U elox nebo Guttaprofil ALU-U elox s okapničkou, která napomáhá dešťové vodě odkápnout a nevzlínat tak po spodní straně desky. V místech s předpokladem netěsností použijte silikon na plasty. Pokud budete pokládat více než 2 desky, použijte po bočních stranách ukončovací Guttaprofil ALU-F elox.

Upevnění dutinkové polykarbonátové desky přes PC profily

Polykarbonátová deska Guttagliss

 

Schéma: Upevnění dutinkové polykarbonátové desky

Technické parametry

Váha 2.7 kg
Materiál Polykarbonát
Rozměry 7000 x 980 mm
Barva Bílá

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce