Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 100003000
EAN: 8594070388790
Výrobce: Gutta

Polykarbonátová trapézová deska Guttagliss Glaze - čirá 5000 x 688

Polykarbonátová trapézová deska Guttagliss Glaze - čirá - Moderní, elegantní polykarbonátová deska vyniká vysokou pevností a úžasným vzhledem imitujícím sklo.
Skladem u dodavatele
Doba dodání: 5 - 10 dní
Balení obsahuje 3.44 m2.
Cena s DPH:6 536 Kč
Cena bez DPH:5 401 Kč
(1 570 Kč bez DPH/m2)

Polykarbonátová deska Guttagliss Glaze je moderní krytina, která vyniká přirozenou a věrnou imitací skla. Originální tvar zaručuje jednoduchou a rychlou instalaci za použití nízkého počtu šroubů, při zachování extrémní pevnosti a životnosti.

Polykarbonátová deska Guttagliss Glaze - realizace

Inovativní design a provedení

Polykarbonátová deska Guttagliss Glaze bourá zaběhnuté designy polykarbonátových krytin. Deska je designována tak, aby přirozenou rovnou plochu věrně napodobující sklo nerušil žádný kotevní materiál či krycí lišta. Vznikají tak čisté a elegantní linie, které vaší pergole či terase přidají nádherný moderní vzhled. Vznikne tak úchvatný, provzdušněný prostor pro relaxaci a odpočinek.

Polykarbonátová deska Guttagliss Glaze - ukázka realizace Polykarbonátová trapézová deska Guttagliss Glaze - realizace

Snadná a rychlá instalace

Poylkarbonátová deska Guttagliss Glaze je koncipována tak, aby čisté a elegantní linie nerušil žádný nevzhledný spojovací materiál nebo krycí lišta. Kotvení desky je řešeno prošroubováním trapézových vln na vrcholu krove či latě. Vznikne tak čistý spoj, který nebude nijak rušit povrch a čistý design terasy či pergoly.

Polykarbonátová trapézová deska Guttagliss Glaze - technické kotvení

Budoucnost ve dvou barvách

Polykarbonátové desky můžete mít ve dvou barvách. Čistou a elegantní čirou nebo moerní a nadčasovou šedou.

Polykarbonátová deska Guttagliss Glaze  
materiál polykarbonát
profil 60 / 35 mm
maximální šířka latě 55 mm
délka 4000 / 5000 / 6000 mm
šířka 688 mm
krycí šířka 600 mm
tloušťka 3 mm
tvar krytiny trapéz
povrch hladký
propustnost světla (čirá) 90 %
propustnost světla (šedá) 20 %
UV ochrana ANO
barva čirá
řezy na míru ne

Tab.: Technické parametry - polykarbonátová deska Guttagliss Glaze

Skladování a montáž

Trapézové desky skladujte na rovné ploše nebo na dřevěné paletě. Desky položené na sobě nikdy neskladujte na přímém slunci nebo v teplotě nad 60°C. Tyto desky zvyšují koncentraci slunečních paprsků do určitých míst, čímž může dojít k deformaci spodních desek. Uskladněné desky chraňte též před mechanickým poškozením, deštěm a dalšími nepříznivými vlivy. Po deskách nechoďte.

Jako podkladní konstrukci je nejlepší zvolit dřevěnou. Horní líc podkladních latí je nutno opatřit pěnovou podklaní páskou Guttagliss, kvůli zajištění dostatečné dilatace materiálu.  Rozteč latí pro správnou montáž je 600 mm na osu. Pro připevnění používejte pouze vruty s plastovou podložkou např. nerez vrut V2A. Vruty se připevňují na vrcholu vlny po 500 mm. Díry pro vruty je vždy nutné předvrtávat - velikost otvoru bude o cca 2 mm větší než průměr použitého šroubu.

V běžných případech stačí desky omýt pouze čistou vodou. V případě silného znečištění používejte pouze běžné saponáty bez abraziv. Nepoužívejte přípravky obsahující organická rozpouštědla. Na desky Guttagliss vstupujte pouze za pomoci desek sloužících k rozložení hmotnosti!

vzdálenost latí 600 mm
maximální vzdálenost vrutů 500 mm

Řezání a vrtání

S deskami zacházejte opatrně, aby při manipulaci nedošlo k jejich poškození. Trapézové desky mohou být jednoduše přizpůsobeny požadované délce řezáním  ručním nebo elektrickou pilou s jemným ostřím. Nedoporučujeme řezat desky při teplotách nižších než 10°C. Při řezání musí být deska zajištěna, aby nedocházelo k vibracím.

Desky doporučujeme vrtat speciálním kónickým vrtákem HSS. Při vrtání je nutné, aby byla deska v místě vrtu podložena a řádně ukotvena. Potřebné otvory pro vrut je nutné vrtat s otvorem o větším průměru, aby se předešlo poškození desek díky možné dilataci.  Pro upevňování desek je nutné vždy předvrtat otvory. Desky se nesmí přibíjet hřebíky.

Technické parametry

Váha 3.5 kg
Materiál Polykarbonát
Rozměry 5000 x 688 mm
Barva Čirá

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce