Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 7VE521240936
Kód výrobce: EKW MK06 2021M
Výrobce: VELUX Česká republika, s.r.o.

Velux EKW 2021M MK06

Zateplené kombi lemování Velux pro sestavu oken v profilované krytině do výšky 120mm AL. Nastavitelná zdálenost mezi rámy 100-160mm. V balení je obsaženo VELUX BDX 2000 + hydroizolace BFX
Skladem více než 5 ks
Cena s DPH:6 280 Kč
Cena bez DPH:5 190 Kč

Popis produktu

Inovace usnadní propojování střešních oken do sestav

Každá střecha je trochu jiná, ale nastavitelný středový žlábek VELUX se dokáže přizpůsobit různým šířkám krokví tak, aby montáž střešních oken do sestav vždycky proběhla úplně hladce. Toto univerzální řešení pokrývá všechny nejběžnější velikosti od 100 do 160 mm, proto už není potřeba přesně měřit vzdálenost mezi okny. Všechno, co potřebujete pro bezchybnou montáž oken do sestav, navíc objednáte v jediné krabici, která obsahuje kombi lemování s nastavitelným středovým žlábkem, hydroizolační a zateplovací sadu. Zbavte se starostí a propojujte střešní okna do elegantních kombinací, které přinášejí maximum denního světla a skvělé výhledy!

Nastavitelný středový žlábek VELUX

Revoluce někdy spočívají ve zdánlivých maličkostech. I nastavitelný středový žlábek VELUX, který je nově součástí zateplených lemování pro kombinace střešních oken, může působit nenápadně. Přitom usnadňuje už objednávání montážních doplňků, protože se flexibilně přizpůsobí všem běžným rámovým vzdálenostem mezi okny od 100 do 160 mm. Je zcela vodotěsný a spolehlivě chrání střechu i za těch nejnáročnějších povětrnostních podmínek. S nastavitelným středovým žlábkem je instalace střešních oken VELUX do sestav daleko jednodušší a efektivnější, takže už nic nebrání prosvětlovat prostory pod šikmou střechou atraktivními dvojicemi, čtveřicemi i šesticemi střešních oken.  

Technické parametry

Váha 11.96 kg
Max. výška krytiny profilovaná 120 mm
Zateplení lemování Ano
Rozměry okna 78 x 118 cm

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce