Zákaznické centrum: 722 600 000
Vaše prodejna:
Vaše prodejna:
Zákaznické centrum: 722 600 000
Kód: 7VE501236246
Kód výrobce: GZL PK06 1051B
Výrobce: VELUX Česká republika, s.r.o.

Velux GZL 1051 B PK06

Nová generace střešního okna se spodním ovládáním VELUX GZL 1051B. Střešní okno má integrovaný ventilační systém, rám i křídlo v dřevěném provedení. Zasklení je z energetického dvojskla s využitím solárního zisku.
Není skladem
Cena s DPH:8 699 Kč
Cena bez DPH:7 189 Kč

ORIGINÁLNÍ STŘEŠNÍ OKNO VELUX S UNIKÁTNÍM SPODNÍM OVLÁDÁNÍM Velux GZL 1051B

Nyní jste schopni si sami vybrat jaké otevírání okna chcete. Okna Velux GZL 1051 se vyrábějí ve variantách s horním i spodním otevíráním. Rozhodněte se, zda-li chcete své střešní okno otevírat nahoře či dole. Se střešním oknem VELUX GZL máte čerstvý vzduch na dosah ruky.

Střešní okno VELUX GZL 1051B je ovládané pomocí elegantní kliky ve spodní části. Doporučujeme jej jako řešení pro zákazníka, který požaduje umístění okna vysoko. Elegantní madlo je vybavené integrovanou ventilací a je vyřešené tak, aby bylo otvírání a zavírání okna jednou rukou ještě snažší. Standardně ho nabízíme s novým dvojitým ventilačním systémem, který umožňuje flexibilně větrat i se zavřeným oknem.

Křídlo i rám okna Velux jsou vyrobeny ze 100% přírodního dřeva. Dřevo je dále opatřeno finální povrchovou úpravou - lakováním.

Vynikající energetická efektivnost - méně spotřebované energie

Díky novému špičkovému systému izolace VELUXThermoTechnology™ funguje střešní okno jako obvzláště učinný štít proti větru a chladnému vzduchu. V kombinaci se speciálním těsněním pro ještě větší vzduchotěsnost a nízkoenergetickým trojsklem nabízí toto okno vyšší energetickou efektivitu a udržuje teplo uvnitř vašeho domova.  

Pohodlné otevírání 

Klika ve spodní části okna slouží k jednoduchému a pohodlnému otevírání a zavírání vysoko umístěných oken. 

Chcete-li okno umýt, stačí jej jednoduše přetočit o 160° a zajistit závlačkou; obě ruce tak máte volné.

Integrovaná ventilace

Nechte dovnitř proudit čerstvý vzduch i při zavřeném okně, a dopřejte si tak zdravé vnitřní prostředí. Díky unikátnímu integrovanému systému ventilace zůstane střešní okno zavřené, ale v celém domě je čistý a čerstvý vzduch, i když nejste doma nebo prší.

Filtr proti prachu a hmyzu

Vestavěný filtr zajišťuje zdravější prostředí pro život, protože zabraňuje pronikání prachu a hmyzu do interiéru. Takže i v létě si můžete užívat čerstvého vzduchu bez komárů.

Spodní ovládací klika

2192

Nová, elegantní zinková klika umožňuje buďto úplné zavření, nebo polohu mikroventilace, díky které bude vzduch ve vaší domácnosti stále cirkulovat

Snadná údržba a mytí

Chcete-li vyčistit venkovní sklo, přetočte okno o 180 stupňů. Křídlo musí být zajištěno zasunutím dětské pojistky do pouzdra v dolní části rámu. Díky této bezpečnostní funkci máte obě ruce volné a můžete čistit. Sklo čistěte měkkým, čistým hadříkem nepouštícím vlákna/semišem/neabrazivní houbou nebo gumovou stěrkou na okna. K vyčištění skla běžně stačí čistá voda. Obvykle lze použít i neabrazivní čisticí prostředky pro domácnost. K čištění skla je nejvhodnější měkká voda. V oblastech s tvrdou vodou proto k jejímu změkčení použijte malé množství saponátu, nebo po omytí setřete z okna zbytky vody.

Zásady pro mytí :

  • Zabraňte kontaktu silikonu se sklem 
  • Nepoužívejte čisticí prostředky obsahující abrazivní částice 
  • Sklo nečistěte chemickými přípravky 
  • Zabraňte kontaktu skla s jakýmikoli ostrými nebo abrazivními předměty včetně šperků 
  • Nikdy se nesnažte očistit ze skla nečistoty bez použití vody 
  • Pokud se v blízkosti skla provádějí nějaké práce, chraňte jej čistou plastovou fólií před postříkáním nebo potřísněním agresivními nebo abrazivními látkami 

Technické parametry

Povrchová úprava dřevěné s čirým lakem
Součinitel prostupu 1.3 Uw
Rozměry okna 94 x 118 cm

Hodnocení produktu

Tento produkt je v tuto chvíli bez hodnocení.
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze k produktu

Pro vložení příspěvku do diskuze je nutné být přihlášen. Přihlásit se
Nenechte si ujít nejvýhodnější slevy, novinky a akce